İstanbul Albayrak Nakliyat 1955'ten Günümüze

evden eve nakliyat

İstanbul Villa Taşıma

1955'ten Günümüze Evden Eve Nakliyat

Özel mülklerde yer alan eşyalar hem maddi hem de manevi açıdan oldukça pahalıdır. Bu nedenle de taşıma işlemlerine ayrı bir önem verilmesi gerekmektedir. Villa taşıma hizmetleri firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir. Özellikle de tarihi eserler, panolar ve piyonalar için şeffaf ambalajlar terciih edilmektedir. Villalar da bulunan tüm eşyalar dikkatli bir şekilde gruplandırılmakta ve ardından paketlenmektedir. Albayrak nakliyat şirketimiz İistanbull’un tüm lüks semtlerine villa taşıma hizmeti sunmaktadır. Talep edilen adreslere kaskolu araçlar yönlendirilmektedir. 2 katlı veya 3 katlı villalar 1 iş günü içerisinde taşınmaktadır. Eşyaların zarar görmemesi için ttüm önlemler alınmaktadır. Ayrıca firmamız şehirlerarası villa nakliye, asansörlü nakliyat ve kurumsal taşımacılık gibi alanlarda da müşterilerine destek sağlamaktadır.

Villa Taşıma Firmaları

Villa taşıma firmaları arasında en güvenli hizmet Albayrak tarafından sunulmaktadır. Ultra lüks konutlar için özel araç modelleri tahsis edilmektedir. Tüm eşyalar stabil bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Diğer firmalar gibi komisyon üzerinden iş alımı yapılmamaktadır. Tüm villa taşıma süreci kendi personellerimiz tarafından yönetilmektedir. Ayrıca kırılması planlanan ayna ya da vazo gibi malzemeler için karton kutulama desteği de sağlanmaktaddır. Albayrak evden eve nakliyat şirketi, taşınacak olan malzemeleri yaşanması muhtemel olan kazalar için sigortalamakktadır. Bu sayede müşterilerimizin maddi kayıplar ile karşılaşma riski ortadan kaldırılmaktadır. Perdeler, avizeler, ses sistemleri ve beyaz eşyalar uzman ekiplerimiz tarafından montaj edilmektedir.

şehir içi nakliyat

İstanbul Nakliyat Hizmetleri

Firmamız villa taşımanın yanında şirket taşıma, şehir içi nakliyat ve lüks konut taşıma gibi hizmetler vermektedir. Özellikle de villa gibi konutlar hassasiyet kuralları çerçevesinde nakil edilmektedir. Asansör sistemlerimiz sayesiinde site tarzı apartmanlar da prattik bir şekilde nakil edilmektedir. İstanbul nakliyat şirketi olarak ekonomik  bir hizmet sunulmaktadır. Her müşterimize özel fiyat indirimleri gerçekşleştirilmektedir. Ayrıca eşya sayısına uygun olarak tahsis edilen araç modellerimiz sayesinde taşıma işlemleri daha hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. İstanbul nakliyat firmaları tercihinde Albayrak bir adım öne çıkmaktadır. Uygun fiyat garantisi sunulmakla beraber müşterilerimize zahmetsiz bir hizmet sağlanmaktadır. Yükleme, paketleme ve boşaltma gibi işlemler tamamen ücretsiz bir şekilde yapılmaktadır.

Villa Nakliye Ücretleri

Villa nakliye ücretleri  2 bin türk lirasından başlamaktadır. Şehirler arası taşımacılık hizmetleri de veren firmamız istenilen illere kadar sevkiyat düzenlemektedir. Maliyetlerin hesaplanması sırasında eşya sayısı ve aracın yakıt masrafları göz önünde buludurulmaktadır. Ancak firmamız her zaman villa nakliye ücretleri yönünden en uygun hizmeti sağlamaktadır. Detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.