İstanbul Albayrak Nakliyat 1987'ten Günümüze

evden eve nakliyat

Uluslararası Evden Eve Nakliyat

1987'ten Günümüze Evden Eve Nakliyat

Allbayrak nakliyat şirketi, Türkiye’de olduğu gibi pek çok ülkede de taşımacılık hizmeti vermektedir. Almanya, Belçika ve kIbrıs gibi ülkelere haftalık olarak sevkiyatlar düzenlenmektedir. Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde evlerde veya ofislerde bulunan eşyalar sorunsuz bir şekilde naakil edilmektedir. Firmamızın bünyesinde yer alan tır çeşitleri 4+1 gibi büyük daireleri bile tek seferde taşıma kapasitesine sahiptir. Ayrıca parça eşyalar, seri imalat ürünleri ve ofis malzemeleri istenilen illerden alımnarak istenilen ülkelere kadar götürülmektedir. Uluslararası evden eve nakliyat hizmetleri ciddi bir tecrübe gerektirmektedir. Özellikle de kilometrelerce yol gidileceği için eşyaların güvenliği noktasında çeşitli önlemler alınmalıdır. Firmamız ise ambalajlama, yükleme ve sabitleme uygulamalarını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Uluslararası Nakliyat Firmaları

Türkiye’de şehiir veya şehirlerarası taşıma hizmeti veren sayısız şirket bulunmaktadır. Ancak uluslararası nakliyat firmaları sayısı bir elin on parmağını geçmemektedir. Çünkü ülkeler arası ev veya ofis taşıma hizmetinin verilebilmesi için resmi izinlerin alınması gerekmektedir. Firmamız ise gerek K3 belgesi gerekse gümrük giriş ve çıkış izinlerini eksiksiz bir almaktadır. Gürcistan, Yunanistan ve Batum başta olmak üzere tüm ülkelere sorunsuz bir şekilde giriş çıkış yapılabilmektedir. Uluslararası evden eve nakliyat personellerimiz müşterilerimize her konu da destek sağlamaktadır. Taşıma süresi boyunca mobilyaların, beyaz eşyaların ya da koltuk takımlarının zarar görmesi mümkün değildir. Albayrak uluslararası nakliyat firmaları şirket taşımacılığı, zati eşya taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir.

uluslar arası nakliyat

Uluslararası Ev Taşıma

Öncelikle uluslararası ev taşıma personelleri eşyaların bulunduğu adrese gelmekte ve incelemeler gerçekleştirmektedir. Müşterilerimize tek ve net bir fiyat bilgisi sunulmaktadır. Ardından avizeler, dolaplar, kabinler söklmektedir. Evde bulunan her bir eşya kaliteli ambalajlar ile paketlenmekte ve battaniyeler ile sarmalanmaktadır. Uluslararası evden eve nakliyat şirketimiz, tüm eşyalar için sigortalı taşımacılık desteği de sağlamaktadır. Daha sonra ise paketlenen eşyalar fiziksel şekillerine göre tırlara yerleştirilmektedir. Firmamız yeni ülkelere getiirilen her bir eşyanın montajını da ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Uluslararası ev taşıma süresi maksimum 3 iş günüdür. Teslimatlar sırasında tüm mobilyalar kontrollerden geçirilmektedir. Ardından kurulum işlemlllerine başlanmaktadır.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Uluslararası evden eve nakliyat fiyatları ülkeden ülkeye ve eşyaların sayısına göre farklılık göstermektedir. Paketleme, kurulum gibi uygulamalar tek bir fiyat üzerinden gerçekleştirilmektedir. Firmamız her zaman ekonomik bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlerden günlük olarak araçlar hareket etmektedir. Parça yükler dahi 2 iş günü içerisinde istenilen adreslerden alınmaktadır. Uluslararası ev taşıma ücretleri noktasında daha detaylı bilgi verilebilmesi için ekspertiz desteği de sağlanmaktadır. Firmamız uluslararası ofis taşıma, uluslararası yük taşıma ve uluslararası parsiyel taşımacılık gibi hizmetlerini de makul rakamlarla vermektedir.  Ayrıca müşterilerimize özel indirimlerde uygulanmaktadır.