İstanbul Albayrak Nakliyat 1987'ten Günümüze

evden eve nakliyat

Şehirler arası Nakliyat

1987'ten Günümüze Evden Eve Nakliyat

Ankara, İstanbul ve Adana olmak üzere pek çok ile şehirlerarası nakliyat hizmeti verilmektedir. Firmamız ev, ofis, işyeri başta olmak üzere tüm alanlarda bulunan yükleri profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Firmamız öncellikle de müşteri memnuniyetini sağlamak adına talep edilen adreslere ekip yönlendirmektedir. Daha sonra net bir fiyat bilgisi sunulmakta ve ardından paketleme işlemlerine başlanmaktadır. Tüm eşyalar en az iki kat olacak bir şekilde sarmalanmaktadır. Şehirlerarası nakliyat hizmetleri kapalı kasa kamyonlar ile verilmektedir. Eşyaların zarar görmesi veya deforme olması söz konusu dahi değildir. Ayrıca şehirlerarası parça eşya taşıma, büro taşıma, ağır yük taşıma gibi hizmetler de verilmekteddir. Albayrak nakliyayt 81 ilin tamamına sevkiyatlar düzenlemektedir.

Şehirlerarası Nakliyat Firmaları

Şehirlerarası nakliyat firmaları kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmaktadır. Merkezimiz İstanbul’da bulunmakta ve tüm sevkiyatlar bu merkez üzerinden düzenlenmektedir. Ayrıca Ankara gibi büyük illere de günlük olarak sevkiyatlar düzenlenmektedir. Firmamız ofis ve evlerde yer alan eşyaları istenilen tüm il ve ilçelere götürmektedir. Buna ek olarak taşınacak olan eşyalar kaskolanmaktadır. Şehirlerarası nakliyat firmaları 1+1, 2+1, 3+1 gibi daireleri çok kısa bir süre içerisinde boşaltmaktadır. Montaj noktasında da her türlü destek sağlanmaktadır. Herhangi bir eşyanın zarar görmesi taktirde yaşanan kayıplar Albayrak evden eve nakliyat şirketi tarafından karşılanmaktadır. Şirketimiz sadece alanında uzman olan personeller ile hizmet vermektedir. Dolasıyla da taşıma işlemleri sırasında yüklerin zarar görmesi, çizilmesi mümkün değildir.
şehirlerarası nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat Ücretleri

Şehirlerarası nakliyat ücretleri, iller arasında ki uzaklığa göre farklılık göstermektedir. Firmamız Ankara’dan İstanbul’a getirilen yükler için yüzde 40’a varan indirimler gerçekleştirmektedir. Ayrıca paketleme işlemleri tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. 1+1 gibi ufak daireler içinde işçilik ücreti alınmamaktadır. Şehirlerarası nakliye firmamız ofis taşıma ve parça eşya taşıma noktasında da hesaplı bir hizmet sunmaktadır. Tüm il ve ilçelere de asansörlü evden eve nakliyat hizeti verilmektedir. Asansör sistemleri firmamızın kendi bünyesine ait olduğu için herhangi bir kiralama ücreti verilmemektedir. Bu nedenle de asansörlü taşımacılık maliyetleri büyük oranda düşürülmektedir. Ayrıca İstanbul’un tüm semtlerine de asansör desteği sunulmaktadır.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Firmamız 55 yıldır şehirlerarası evden eve nakliyat sektöründe faaliyet göstermektedir. Hangi eşyanın nasıl ve neyle paketlenmesi noktasında tecrübe sahibidir. Bu nedenle de müşterilerimizin endişe duymalarına gerek yoktur. Firmamız kamyon, kamyonet olmak üzere çeşitli araç araç modellerine sahiptir. Villa taşımacılığı, lüks konut taşımacılığı ve site taşımacılığı gibi hizmetler için özel araçlar tahsis edilmektedir. Şehirlerarası evden eve nakliyat hizmeti alan müşterilerimizin en ufak bir sorun ile karşılaşmamaktadır. Ayrıca tüm teslimatlar temin edilen süreler içerisinde gerçekleştirilmektedir.