İstanbul Albayrak Nakliyat 1987'ten Günümüze

evden eve nakliyat

Şehir İçi Nakliyat

1987'ten Günümüze Evden Eve Nakliyat

Parça eşyalar, ofis ve evlerde bulunan mobilyalar veya komple yükler İstanbul’un çeşitli bölgelerine götürülmektedir. Sevkiyat sırasında yüklerin zarar görmemesi için uzman bir şehir içi nakliyat firmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Albayrak bu konuda profesyonel bir destek sunmaktadır. Ayrıca 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler de yer alan tüm eşyalar makul rakamlar ile taşınmaktadır. Firmamız Kartal, pendik gibi yakın ilçeler için yakı ücreti de talep etmemektedir. Paketlenen eşyaların tamamı düzenli bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Şehir içi nakliyat hizmetleri adı altında paketleme, kurulum gibi destekler de sağlanmaktadır. Özellikle de parça eşyalar, ofis malzemeleri ve komple yükler aynı iş günü içerisinde taşınmaktadır.

İstanbul Şehir İçi Taşıma

İstanbul şehir içi taşıma hizmetleri tüm ilçeleri kapsamaktadır. 39 ilçeye de evden eve nakliyat, ofis nakliye ve parça eşya taşıma desteği sunulmaktadır. Ayrıca firmamız yüksek katlı şirketler içinde asansör sistemleri temin etmektedir. Taşıma işlemleri öncesinde eşyalar kontrollerden geçirilmekte ve ardından paketlenmektedir. Yeni adreslere getirilen mobilyaların montaj ve kurulumu marangoz ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. İstanbul şehir içi taşıma hizmetleri ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. İsteyen müşterilerimiz için sigortalı taşımacılık noktasında da destek sağlanmaktadır. Herhangi bir sorunun yaşanması veya eşyaların geç teslim edilmesi gibi bir ihtimal söz konusu değildir. Firmamız montaj hizmetlerini de müşterilerimizin talepleri doğrultusunda vermektedir.

şehir içi nakliyat

Şehir İçi Ofis Taşıma

Firmamız, özel şirketler için şehir içi ofis taşıma hizmeti vermektedir. Bürolarda bulunan sandalyeler, koltuklar ve toplantı masaları özenle araçlara yerleştirilmektedir. Ofis taşıma hizmetleri sadece kurumsal ara.ç modelleri ile verilmektedir. Ayrıca çok katlı şirketler ve rezidanslar da bulunan ofisler de yine firmamız tarafından nakil edillmektedir. Şehir içi nakliyat hizmetleri sayesinde müşterilerimiz hem ekonomik hem de güvenli bir hizmet almaktadır. Parça eşyalar, tekli koltuklar veya masalar ekonomik fiyatlar ile istenilen adreslere kadar götürülmektedir. Özellikle de yüksek katlı ofisler için temin edilen vinç sistemleri Albayrak evden eve nakliyat şirketine aittir. Kesinlikle kiralama ya da komisyonculuk yapılmamaktadır.

Şehir İçi Nakliyat Fiyatları

Şehir içi nakliyat ücretleri, koltuk sayısına, eşya miktarına ve kilometre mesafesine göre değişkenlik göstermektedir. Ücretler eşyaların incellenmesinden sonra belirlenmektedir. Bahsi geçen ücretlerin içerisinde paketleme ve kurulum hizmetleri de yer almaktadır. Albayrak şehir içi nakliyat firmamız ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi sahibi olabilir ve eşyalarınızın güven içerisinde taşınmasını sağlayabilirsiniz.