İstanbul Albayrak Nakliyat 1987'ten Günümüze

evden eve nakliyat

Sanat Eseri Taşıma

1987'ten Günümüze Evden Eve Nakliyat

Müzelerde bulunan sanat eserlerinin taşınması oldukça önemlidir. Bu eser sadece alanında uzman firmalar tarafından nakil edilmelidir. Ayrıca Sanat eseri taşıma hizmetleri ciddi bir profesyonellik gerektirmektedir. Tarihi açıdan oldukça önemli olan tablolar, piyanolar dikkatli bir şekilde paketlenmelidir. Albayrak nakliyat şirketimiz bu sektörde de oldukça profesyoneldir. Tüm sanat eserleri özel üretilmiş olan ambalajlar ile paketlenmektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine sanat eseri taşıma desteği sunulmaktadır. Ayrıca söz konusu bu eserlerin zarar görmemesi için her türlü önlem alınmaktadır. Taşıma işlemleri sırasında her bir parça dikkatli bir şekilde kamyonlara yerleştirilmektedir. Yerleştirme sırasında eserlerin aağır darbelere maruz kalması söz konusu değildir. Ayrıca firmamız müze taşıma, konut taşıma ve tarihi eser taşıma gibi alanlarda da hizmet vermektedir.

Sanat Eseri Taşıma Firmaları

Sanat esei taşıma firmaları sayısı çokta fazla değildir. Çünkü bu hizmet ciddi bir resmiyet gerektirmektedir. İşler genel olarak ihale üzerinden alınmaktadır. Ayrıca söz konusu eserler için farklı özelliklere sahip olan araç modelleri gerekmektedir. Firmamızın araçları ise sanat eseri taşıma hizmetine özel olarak dizayn edilmiştir. Tüm eserler kamyonların arkasında bulunan raf sistemlerine yerleştirilmektedir. Bu sayede aracın hareketi sırasında yaşanabilecek olan sarsırmalar engellenmektedir. 81 ilin tamamına nakliyat desteği sunulmaktadır. Villalarda bulunan ve hassas olan panolar da Albayrak nakliyat tarafından sorunsıuz bir şekilde nakil edilmektedir. Teslimat öncesinde de tüm sanat eserleri kontrollerden geçirilmektedir. Sigortalı bir şekilde taşınan antikalar 2 iş günü içerisinde de yeni adreslere ulaştırılmaktadır

sanat eseri taşıma

Sanar Eseri Nakliye Fiyatları

Sanat eseri nakliye fiyatları oldukça yüksektir. Bu alanda hizmeyt sağlayan şirket sayısının az olması fiyatları oldukça yükseltmektedir. Ancak Albayrak tüm hizmetlerinde olduğu gibi sanat eseri nakliye hizmetlerii de indirimli fiyatlar ile vermektedir. İstanbul içi sevkiyatlar için yüzde 40’a varan indirimler yapılmaktadır. Paketleme ve yerleştirme gibi uygulamalar da ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sanat eseri nakliye fiyatları ilden ile ve güzergah uzaklığına göre de farklılık göstermektedir. Fiyat ne olursa olsun, firmamız güvenli taşıma garantisi vermektedir. Ayrıca tüm eserler sadece uzman teknik ekipler tarafından paketlenmekte ve araçlara yerleştirilmektedir.