İstanbul Albayrak Nakliyat 1987'ten Günümüze

Ambalajlama Hizmeti

Kırılacak Eşya ve Mutfak Malzemeleri nasıl paketlenir : Hijyenik koşullar altında evinizde bulunan bütün küçük eşyalarınız ( kırılacak eşya, kitap, mutfak gereçleri ve bütün ufak tefekler) kullanılmamış karton kolilere yerleştirip numaralandırılır. Paketleme işlemi yapılırken kesinlikle gazete kağıdı kullanmamaktayız.Sıfır beyaz graft kağıt ve naylon cıtcıt kullanmaktayız ve taşıma işleminde çelik silindir mini koliler kullanmaktayız.Özellikle kırılacak eşya ve mutfak gereçleri toparlanırken hijyenik olabilecek malzemeler kulanmaktayız.

eşya paketleme

Özel Askılık Giysiler nasıl toplanır : mini portatif gardroplarla kırışmadan taşınır.Kesinlikle tek kullanımlık mini karton dolaplar göndermekteyiz.Kurulum işlemi bittikten sonra kıyafetleriniz tekrar dolaplara askılı bir vaziyette bırakılır.

ambalajlama

Koltuklar ve Diğer Eşyalar nasıl paketlenir : Özellikle deri koltuklar ve yataklar ve bu tarz iz bırakacak malzemeler taşınırken taşıyan firma ve personel işin ustası değil ise bu büyük bir ize yol açar.Koltuklarınızda leke ve ip izleri bunların en büyük örnekleridir. Koltuk takımı ve yataklar hijyen açısından çok önem arz etmektedir. Bunların ambalajlaması yapılırken kesinlikle hijyene çok önem vermekteyiz.ve streş film kullanarak leke bırakcak faktörleri ortadan kaldırıp karton kılıflarda taşıyoruz buda ip izinin oluşumuna engel olmaktadır.

ev eşyası paketleme