İstanbul Albayrak Nakliyat 1987'ten Günümüze

evden eve nakliyat

Ofis Taşıma

1987'ten Günümüze Evden Eve Nakliyat

Albayrak nakliyat şirketi, kurumsal alanlarda bulunan tüm yük ve eşyaları istenilen ilçelere kadar götürmektedir. Ofis taşıma hizmetleri firmamız tarafından profesyoonel bir şekilde verilmektedir. Öncellikle de deri koltuklar başta olmak üzere tüm yükler özenle paketlenmektedir. Paketleme uygulamaları hassasiyet ile gerçekleştiği için eşyaların zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır. Ayrıca tüm mobilyalar uzman marangoz ustalarımız tarafından sökülmekte ve paketlenmektedir. Ofis taşıma şirketimiz büyük holdingler içinde araç desteği sağlamaktadır. Kurumsal alanlarda bulunan tüm yükler tamamen sigortalı olacak bir şekilde nakil edilmektedir. Herhangi bir maddi zararın yaşanması veya eşyaların zarar görmesi söz konusu değildir. Ofis, şirket ve banka gibi kurumsal taşımacılık hizmetleri kapalı kasa kamyonlar ile verilmektedir.

İstanbul Ofis Taşıma

Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine ofis ve büro taşıma hiizmeti vermektedir. Talep edilen gün ve saatte istenilen adreslere ulaşım sağlanmaktadır. İstanbul ofis taşıma ekipleri tüm mobilyaları dikkatli bir şekilde paketlemekte ve ardından araçlara yüklemektedir. Çok katlı şirketler bile maksimum 1 gün içerisinde taşınmaktadır. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Bu nedenle de ofis malzemelerinin teslimatı noktasında gecikme yaşanmasını önlemektedir. Ayrıca raf sistemleri, çalışma masaları, kitaplıklar ve benzeri mobilyalar marangoz ustalarımız tarafından montaj edilmektedir. Ofis nakliye hizmetleri tamamen anahtar teslim olacak bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimiz taşınma sürecinde en ufak bir zorluk veya problem ile karşılaşmamaktadır.

ofis taşıma

Ofis Nakliye Firmaları

Ofis nakliye firmaları arasında en kaliteli hizmet Albayrak taşımacılık şirketi tarafından sunulmaktadır. İlk önceliik müşteri memnuniyeti olmakla beraber ekonomik fiyatlar ile taşıma desteği sağlanmaktadır. Bünyemizde yer alan asansör sistemleri veya araç modelleri sayesinde nakil işlemleri daha kısa bir süre içerisinde tamamlanmaktadır. Ofis nakliye firmaları tercihinde dikkatli olunması gerekmektedir. Zira bazı firmaların k3 belgesi bulunmamaktadır. Bu tür kurumlar illegal bir şekilde ofis taşıma hizmeti sunmaktadır. Ancak Albayrak nakliyat şirketi için böyle bir durum söz konusu değildir.  Tüm hizmetler kurumsal bir şekilde ve resmiyet içerisinde verilmektedir. İstanbul’dan Ankara’ya, İzmir’e ve Adana’ya da ofis nakliye desteği sunulmaktadır. Firmamız taşınacak olan tüm eşyaları kayıt altına alarak teslimat sırasında problemler ile karşılaşılmasını da engellemektedir.

İstanbul Ofis Taşıma Ücretleri

İstanbul ofis taşıma ücretleri, 1000 Türk Lirasından başlamaktadır. Bu fiyat eşya sayısına ve ofislerin taşınacağı il ya da ilçelerin uzaklığına göre değişmekytedir. Albayrak nakliyat ise her zaman hesaplı fiyatlar ile hizmet vermektedir. Firmamız şehirler arası ev taşıma, şehir içi eşya taşıma ve fuar taşımacılığı gibi hizmetlerini de makul rakamlar ile vermektedir. Ayrıca mobilyaların ambalajlanması, montajı, araca yüklenmesi veya boşaltılması içinde ek bir ücret  talep edilmemektedir. İstanbul ofis nakliye ücretleri hakkında net bir fiyat bilgisi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.