İstanbul Albayrak Nakliyat 1955'ten Günümüze

Img

Albayrak Nakliyat faliyetlerine 1955 yılında Trabzon ilinde küçük çaplı hamalye işleri ile başlamıştır.Merhum Alahattin ALBAYRAK tarafından kurulan şirketimiz 1962 yılında İstanbul bomonti ilçesinde 2 adet araç ile irili ufaklı tüm taşıma işlerinde faliyet göstermiştir.1980 yıllarında ilk filo nakliye kamyonları ile istanbul dışı taşımacılık ile tanınan firmalardan biri olmuştur.Günümüzde ALBAYRAK'ın torunlarından Alican ALBAYRAK tarafından hizmet ağlarını genişleterek uluslararası nakliye ve eşya depolama alanlarında en önde gelen şirketleri arasında yerini almaktadır.

İstanbul, İzmir, Adana, Antalya, Erzurum, Trabzon, Bursa, Mardin illerimiz olmak üzere en yaygın şube ağı ile Türkiye geneli evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmeti vermektedir.

Siz değerli müşterilerimize günümüzde artan nakliye şirketleri ve bu artışla beraber üzülerek belirtmek isterim ki taklit sayısıda artmış durumdadır.Albayrak Nakliyat olarak taklit edilen şirketler arasında yer almaktayız. Malesef isim hakları firmamıza ait olan " ALBAYRAK - BAYRAK - ALBAYRAKLAR- BAYRAKTAR "Nakliyat markasi tescilli olup k3 belgesi dahil tüm belgeleri olan bir firmadır ayrica firmamiz bu simsar firmalarin önüne geçmek için ALB NAKLIYAT ismini bile marka tescil belgesini almıştır. Tüm Türkiye'ye hizmet veren firmamiz belli müşteri potansiyeli olan sayılı dürüst ve ilkeli firmalardandir.