İstanbul Albayrak Nakliyat 1955'ten Günümüze

evden eve nakliyat

Fuar ve Stand Taşıma

1955'ten Günümüze Evden Eve Nakliyat

Gösteri merkezlerinde kullanılan ekranlar, ses sistemleri ve oturma grupları fuar stand taşıma firmamız tarafından nakil edilmektedir. Tüm konser, sinama ve tanıtım organizasyonlarına özel araçlar temin edilmektedir. Taşıma işlemleri için görevlendirilen uzman personellerimiz sayesinde tüm fuar ekipmanları sorunsuz bir şekilde nakil edilmektedir. Ayrıca özel şirketler ve reklam ajansları içinde düzenli olarak fuar stand taşıma desteği sunulmaktadır. Firmamız 20 yıldır bu sektörde faaliyet göstermektedir. Bu nedenle de tüm ekipmanlar sorunsuz ve sıfır risk ile nakil edilmektedir. Ayrıca elektronik ekipmanların sökümü uzman teknikerlerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Kablolar, dijital malzemeler, slayt perdeleri ve plastik afişler düzenli bir şekilde paketlenmektedir. Paketleme işlemleri hassasiyet ile gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Fuar Stand Taşıma

İstanbul Fuar stand taşıma firmamızher türlü ekipmanı istenilen adreslere kadar götürmektedir. Taşıma sırasında ürünlerin fiziksel özellikleri ön planda tutulmaktadır. Herhangi bir maddi kaybın yaşanmamasna ayrı bir önem verilmektedir. Firmamız montaj ve kurulum noktasında da destek vermektedir. Fuar stand nakliye hizmetleri öncesinde istenilen adreslere ekspertiz desteği sağlanmaktadır. Bu destek sayesinde müşterilerimize net fiyat bilgisi sunulmaktadır. Kapalı kasa araç modellerimiz sayesinde taaşınacak olan fuar ekipmanları tek bir seferde yeni adreslere götürülmektedir. Herhangi bir maddi kaybın oluşması söz konusu değildir. Fuar stand taşıma hizmetleri tamamen kaskolu bir şekilde verilmektedir. Kurumsal taşımacılık, banka taşımacılığı ve ofis taşıma gibi hizmetlerde sunan firmamız her daim müşterilerini memnun etmektedir.

fuar taşıma

Fuar Taşıma Firmaları

Fuar taşıma firmaları tercihinde dikkatli olunması ve seçici olunması gerekmektedir. Çünkü bu hizmet türü ev taşıma veya parça yük taşıma hizmetlerine göre oldukça farklılıdır. Hangi ekipmanın nasıl sökülmesi gerektiği hakkındaa bilgi sahibi olunması gerekmektedir. Albayrak nakliyat şirketimiz ise yıllardır stand ve fuar taşıma sektöründe faaliyet göstermektedir. Tüm ekipmanlar uzman persoonellerimiz tarafın söküldüğü için zarar görmeleri mümkün değildir. Ayrıca yüksek katlı gösteri panelleri için asansör sistemleri devreye girmektedir. Firmamız asansörlü fuar stand nakliye hizmeti karşılığındaa çok düşük bedeller talep etmektedir. Ayrıca söz konusu bu ücretler farklı nedenlere göre değişmektedir. Detaylı fiyat bilgisini firmamız ile iletişime geçerek alabilirsiniz.