İstanbul Albayrak Nakliyat 1955'ten Günümüze

EŞYA DEPOLAMA

Ev ve iş yerlerinde kullanılmayan sayısız eşya bulunmaktadır. Bu eşyaların bazıları maddi açıdan oldukça değerlidir. Dolasıylla da çöpe atılmaları gibi bir durum söz konusu değildir. Ancak ev ve işyerlerinde gereksiz yer kaplayan mobilyalar, koltuklar veya diğer ürünler sorun haline gelmektedir. Albayrak evden eve nakliyat şirketimiz ise böyle moblyalar için eşya depolama hizmeti vermektedir. Kullanılmayan eşyalar istenilen adreslerden alınmaktadır. Ayrıca tüm mobilyalar özenle paketlenmekte ve ardından araçlara yüklenmektedir. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine hem nakliye hem de eşya depolama hizmeti vermektedir. Depolanan tüm eşyaşarın güvenliği firmamızın yetkilileri tarafından sağlanmaktadır. Zira yüklerin zarar görmesi, kaybolması veya deforme olması gibi sorunlarn yaşanması söz konusu değildir.

Eşya Depolama Süreci

Öncellikle depolanacak eşyalar fiziksel özelliklerine göre gruplara ayrılmaktadır. Daha sonra her grupta bulunan eşyalar raf sistemlerine ve kapalı odalara yerleştirilmektedir. Eşya deepolama alanlarımız da her müşterimize özel odalar bulunmaktadır. Bu sayede farklı insanlara ait olan yüklerin birbiirine karışması engellenmektedir. Ayrıca eşyaların zarar görmemesi veya kaybolmaması içinde bir takım önlemler alınmaktadır. Depolama süresi boyunca tüm yükler haftalık olarak sayımlardan geçirilmektedir. Firmamız istenilen eşyaları da aynı iiş günü içerisinde adreslere teslim etmektedir. Eşya depolama hizmetleri kamyon ve kamyonet gibi kapalı kasa araçlar ile verilmektedir. Ayrıca nakliye masrafları da firmamız tarafından karşılandığı için müşterilerimize daha makul bir hizmet sunulmaktadır.

Eşya Depolama Ücretleri

Depolama ücretleri, muhafaza süresine göre farklılık göstermektedir. Örneğin bir günlük, bir haftalık veya bir aylık gibi sürelerde depolanan eşyalar için farklı ücretler söz konusudur. Ancak firmamız ne olursa olsun eşya sayısına bakılmaksızın ekonomik bir depolama hizmeti sağlamaktadır. İstanbul evden eve nakliyat fiyatlar da oldukça makul rakamlardan oluşmakytadır. Firmamız 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireleri hem taşıma hem de depolama kapasitesine sahiptir. İstenilen adreslere ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Bu ekipler eşyaları inceledikten sonra fiyat bilgisi vermektedir. Depolama ücretlerine paketleme, yüklama gibi işçilik hizmetleri de dahil edilmektedir.

 Güvenli Depolama Desteği

Albayrak evden eve nakliyat şirketimizin tüm depoları 7/24 kameralar ile takip edilmektedir. Buna ek olarak söz konusu depolarda güvenlik görevlileri de bekletilmektedir. Eşyaların çalınması gibi durum kesinlikle söz konusu değildir. Firmamız tüm paketli eşyaları haftalık olarak temizlemektedir. Depolarımıza su girmesi veya nem oluşması gibi durumlar da söz konusu değildir. Sizde hemen kullanmadığınız eşyaları bize emanet edebilir ve ileriye yönelik yatırım yapma şansı bulabilirsiniz. Maddi açıdan çok pahalı olan eşyalar içinde özel bölmeler oluşturulmaktadır.