İstanbul Albayrak Nakliyat 1955'ten Günümüze

evden eve nakliyat

Asansörlü Nakliyat

1955'ten Günümüze Evden Eve Nakliyat

Asansörlü nakliyat hizmetleri profesyonel ekiplerimiz tarafından verilmektedir. Firmamız 2010 yılında bünyesine katmış olduğu vinç sistemleri sayesinde taşıma işlemlerini daha kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmektedir. 20 kat yükseklikte yer alan eşyaların binadan çıkarılması için söz konusu sistemler kullanılmaktadır. Dolasıyla da sürekli insan gücüne maruz kalmayan eşyalar hem zarar görmemekte hem de daha temiz bir şekilde nakil edilmektedir. Asansörlü nakliyat adı altında site taşıma, konut taşıma ve şirket taşıma gibi çeşitli destekler de sunulmaktadır. Ayrıca firmamız istenilen adreslere asansörlü araç desteği sağalamaktadır. Albayrak evden eve nakliyat profesyonel bir hizmet sunarak müşterilerini taşınma stresinden kurtarmaktadır. Ambalajlama, paketleme, montaj gibi uygulamalar uzman ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Asansörlü Nakliye

Pek çok nakliye şirketinin kendine ait asansör sistemi bulunmamaktadır. Müşterilerden gelen talepler karşılığında ise başka firmalardan kiralama yoluna gidilmektedir. Bu durumda da İstanbul asansörlü nakliye fiyatları oldukça yükselmektedir. Albayrak ise sadece kendi bünyesinde yer alan vinçler ile destek sağlamaktadır. Ayrıca firmamızın asansörleri 45 kat yüksekliğe kadar erişebilmektedir. Söz konusu sistemler evden eve nakliyat hizmetlerinin güvenliği artmaktadır. Çünkü merdivene veya bina boşluğuna ihtiyaç duyulmadan taşıma işlemleri tamamlanmaktadır. İstanbul asansör nakliye firmamız şehirler arası ev taşıma ve ofis taşıma gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Kocaeli, İzmit gibi yakın bölgelere de asansör desteği sağlanmaktadır. Albayrak evden eve nakliyat sayesinde tüm yükler 1 iş günü içerisinde yeni adreslere ulaştırılmaktadır.

asansörlü nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Öncellikle binanın önüne asansör sistemi kurulmakta ve daha sonra taşıma işlemlerine başlanmaktadır. Dolaplar, kabinler ve yataklar vinç sistemlerine yerleştirilmektedir. Vinç sistemi yavaş yavaş zemine indirilmektedir. Firmamız yükleme uygulamalarını bilimsel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Örneğin araçlara yerleştirilen tüm eşyalar çeşitli aparatlar ile sabitlenmektedir. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde işçilik maliyetleri de büyük oranda düşürülmektedir. Çünkü 10 kişinin yapacağı işi asansör sistemi tek başına gerçekleştirmektedir.  Firmamız her zaman güüvenli ve ekonomik bir asansörlü nakliyat hizmeti sunnarak memnuniyet oranlarını arttırmaktadır. Ayrıca sigortalı taşımacılık, parça eşya taşıma ve şehirlerarası nakliyat gibi çeşitli hizmetler de sunulmaktadır.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Asansörlü nakliyat fiyatları bölgeden bölgeye göre değişkenlik göstermektedir. Net bir fiyat bilgisi için eşyaların ve bina yüksekliğinin incelenmesi gerekmektedir. Örneğin 10 kat ile 2 kat bir binanın asansörlü taşımacılık maliyetleri farklıdır. Ancaak Albayrak evden eve nakliyat her zaman ucuz bir hizmet sunnmaktadır. Firmamıza gelen tüm talepler kısa bir süre içerisinde onaylanmaktadır. 1+1, 2+1 gibi daireler 5 saat içerisinde taşınmaktadır. Firmamız taşınan eşyaların montajını ve düzenlenmesini de ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Sizde Albayrak nakliyat ile görüşebilir ve kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz.